Oprávnění pro skupiny

Učební pomůcky

Učebnice a testy Autoškola
400 stran, formát 165 x 240 mm (3 svazky) + CD-ROM

Aktualizované vydání ilustrované učebnice, ve které najdete vše, co potřebujete k úspěšné zkoušce, reaguje na změny zákona č. 361/2000 Sb. o silničním provozu.

 

První svazek nabízí aktuální znění pravidel s komentářem, výkladem a příklady. Učení slouží i fotografie z běžného provozu, ilustrace a třeba i možnost vyzkoušet si nanečisto řešení křižovatek. Druhý svazek obsahuje přehledný ilustrovaný výklad konstrukce, údržby a ovládání osobního automobilu, základy bezpečného zvládání jízdních situací a zásady první pomoci. Bonusové vydání učebnice dále obsahuje publikaci Základní testové otázky. Kniha nabízí cestu, jak se maximálně efektivně přípravit na závěrečný test – bere ohled na to, co je výhodnější se naučit a pochopit, a naopak co se lze naučit jen pro účely testu a pak zase rychle zapomenout.

 

Součástí učebnice je multiplatformní aplikace Autoškola Testy 3.0, která vám umožňuje například sestavit si otázky do různých tematických skupin a učit se je postupně, nebo už si na cvičném testu zkoušet testování, ale ještě s možností nápovědy, nebo si zkoušet testy „naostro“ podle všech kritérií pro závěrečnou zkoušku. CD s programem Autoškola Plus se zdravovědou a teorií.

 

 

    
     

Učebnice a testy Autoškola Pohodlně
288 stran, formát 165 x 240 mm (1 svazek) + CD/DVD-ROM

Učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. Desetitisíce čtenářů volí tuto učebnici pro její názornost, velké množství fotografií a obrázků, i pro její celkovou kreativitu. Komiksovým způsobem vedený výklad látky se cíleně vztahuje vždy ke konkrétnímu vozidlu, řidiči, dopravní značce, apod. Učebnice překvapí přehledností, která je dána barevným rozlišením jednotlivých témat a zaručuje rychlé vyhledání příslušné učební látky.  Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovacích šablon pro kontrolu úspěšnosti.  Exkluzivně jen u partnerských autoškol je učebnice dodávána v setu, spolu se stejnojmenným výukovým CD. Výukový program, společně s tištěnou učebnicí, s níž koresponduje, poskytuje rovněž nekonečné možnosti učitelům autoškol při samotné výuce. Učitel může bleskově reagovat na podněty žáků, potřebné podklady jsou na CD k dispozici. Žáci se později mohou k probíraným tématům doma vrátit, vše najdou na svém místě, případně mohou studovat zcela samostatně.

 

 

 
     

Motoškola set
300 stran, formát 165 x 240 mm (2 svazky) + CD-ROM

Motoškola set nabízí vše, co potřebujete pro získání řidičského průkazu skupin AM, A1 a A. První svazek vám pomůže naučit se potřebná pravidla, a to i díky přehledné úpravě, vysvětlujícím komentářům a názorným ilustracím. Druhý, rovněž bohatě ilustrovaný svazek vám poskytne potřebné znalosti z teorie jízdy na motocyklu, jeho ovládání a v neposlední řadě i odpovědi k ústní zkoušce z konstrukce a údržby stroje. Na 2. straně přebalu najdete registrační číslo pro multiplatformní Testy 3.0 s řadou možností nastavení programu podle látky i podle zásad ostré zkoušky.

 

 
     

Motoškola
80 stran, formát 165 x 240 mm

Barevná ilustrovaná učebnice pro žadatele o řidičské oprávnění skupin AM, A1 a A, zajímavé informace však v ní bezpochyby najdou i ti, kteří už mají autoškolu za sebou. Jezdci-začátečníci jistě ocení teoretické základy ovládání motocyklu, upozornění na záludnosti složitějších jízdních situací a tipy na jejich zvládání. Nechybí důležitá kapitola o technice motocyklu a jeho základní údržbě, připojen je také seznam otázek pro ústní zkoušku z ovládání a údržby motocyklu. Kniha byla lektorována zkušenými jezdci – redaktory časopisu Supermoto.

 

 
     

Učebnice pro skupiny C, D, E
280 stran, formát 204 x 240 mm

Publikace určená budoucím profesionálům za volanty nákladních automobilů a autobusů. Největší pozornost - tak jako při ústní zkoušce - je věnována popisu, funkci a údržbě jednotlivých konstrukčních skupin včetně popisu nejčastějších závad a způsobu jejich odstranění, a to jak na samostatném vozidle, tak na jízdní soupravě . Další kapitoly se zabývají hlavními zásadami jízdy s jednotlivým vozidlem a jízdní soupravou, problematikou tachografů a organizací pracovní doby řidiče (AETR) a přepravou nákladů. Závěr je věnován preventivním kontrolám vozidla. Téma je doplněno seznamem otázek pro zkoušku z ovládání a údržby vozidla.

 

 

 
     

Autoškola do kapsy
136 stran A5, na šířku

Tato učebnice potěší všechny, kteří nemají příliš v oblibě čtení a vysoké ceny. I když patří k nejlevnějším, nabízí mnohem víc než jen přepis zákona o provozu na pozemních komunikacích: pravidla a související předpisy provázaná se zásadami bezpečné jízdy a s komentářem, ale také otázky a odpovědi z konstrukce a údržby osobního automobilu a základy ovládání vozidla za různých podmínek. Součástí vydání je také registrační číslo pro multiplatformní testy 3.0, které umožňují učit se a procvičovat otázky v různých režimech i sestavit ostrý test včetně časového limitu a hodnocení. Testy 3.0 demo si stáhněte v oddíle Podpora, kde můžete shlédnout také dva bonusové filmy. Požadavky na počítač a systém jsou shodné s předchozími učebnicemi.

 

 

 

 

 

 

©2013-2021 Autoškola Brno | Mapa stránek