Oprávnění pro skupiny

Autoškola EUROMOTOR BRNO PRAHA

raha

Přihlášení do kurzů : Výuku a výcvik standartně zahajujeme do 3 dní od podaní žádosti: 

 

 

Cílem naší autoškoly je naučit Vás řídit a zcela ovládat motorové vozidlo. Chceme být uspěšnými společně s Vámi  a aplikovat na Vás ty nejlepší učební metody. Naučíme Vás co nejlépe a zábavně řídit vozidlo a orientovat se v hustém silničním provozu. O tom, že se nám tento cíl daří plnit, svědčí počet spokojených studentů, kteří již v naší autoškole úspěšně získali své řidičské oprávnění. Nadále si vážíme našich klientů, se kterými dále spolupracujeme v rámci vzdělávacích a výzkumných projektů v silniční dopravě.

 

Náš tým zkušených lektorů Vás připraví na moderních cvičných vozidlech. Nabízíme Vám zázemí silné společnosti, moderní a interaktivní výuku v přátelském prostředí - chlazené nápoje, horká káva nebo čaj je samozřejmostí.


Naše autoškola však nabízí i služby pro stávající řidiče, ať už usilujete o vrácení řidičského průkazu, potřebujete si oživit své řidičské schopnosti nebo máte zájem o školení řidičů, obraťte se na naši autoškolu, která je současně i akreditovaným školícím střediskem.

 

Nechceme slibovat, co nemůžeme splnit.

 

©2013-2024 Autoškola Brno | Mapa stránek